Акредитація преси

Наш фестиваль завжди був і є дружнім до представників засобів масової інформації, тому ми стараємось зробити наше співробітництво максимально якісним і зручним для обох сторін

кому видаються акредитації?

До висвітлення подій на фестивалі залучаються усі засоби масової інформації – як вітчизняні, так і закордонні, в тому числі друковані видання, інтернет-ЗМІ, представники телебачення, радіостанції, пабліки в соц.мережах, фотографи, відеооператори

Переваги акредитації

Акредитовані представники ЗМІ мають ряд привілеїв серед яких:  безкоштовний доступ на концерти і фестивальні заходи; своєчасне отримання інформації про результати конкурсної частини фестивалю; запрошення на підсумкову прес-конференцію.

ОСНОВНІ УМОВИ АКРЕДИТУВАННЯ

Всі ЗМІ попередньо мають виконати ряд зобов’язань та відповідати умовам “фільтрації” для занесення в квоту акредитованих. Детальніше про умови акредитування читайте нижче.

КВОТИ ТА ПРАВИЛА АКРЕДИТАЦІЇ

text-lines

Друковані видання

Акредитацію проходять 2 людини (кореспондент та фотограф) на підставі розміщеного прес-анонсу та афіші заходу

television

Телебачення

Від телебачення акредитацію проходять не більше 3-х людей від знімальної групи на підставі анонсу (демонстрація проморолика або сюжет у випуску новин чи у тематичній програмі і т д; або інтерв’ю з представником оргкомітету фестивалю)

facebook

Пабліки

Акредитацію проходить одна людина. Паблік має мати не менше 10 тисяч підписників. Вказати посилання на мінімум 20 репостів (або розміщених) новин фестивалю.

browser

Інтернет видання

Акредитаацію проходять 2 людини (кореспондент та фотограф). Потрібно вказати посилання на мінімум 3 анонси фестивалю (прес-служба надає матеріали).

microphone

Радіостанції

Від радіостанцій проходить 1 людина. Акредитація здійснюється на підставі анонсу (демонстрація проморолика або сюжет у випуску новин чи у тематичній програмі і т д; чи інтерв’ю з представником оргкомітету)

photo-camera

Фотографи

Надається одна акредитація на людину. Фотографам варто надіслати посилання, де розміщені фото із репортажних зйомок (портфоліо робіт, досвід зйомок на подібних заходах)

video-camera

Відео-оператори

Видається одна акредитація на людину. Від відео-оператора потрібне посилання на портфоліо робіт

Ви можете вибрати один з варіантів заявки

Заповнити анкетузв'язатись з нами

Владислав Кеменяш
Координатор по роботі зі ЗМІ

ЗАКРИТИ