fbpx

ПОРЯДОК ВИСТУПІВ

19 ЛИПНЯ

MAIN STAGE

17.00-17.50        Пектораль
18.00-18.50        Цвях
19.00-19.50        Scarleth
20.00-20.50        Joryj Kłoc
21.00-21.50        Grandma’Pick
22.00-22.50        МOTANKA
23.00-24.00       Infected Rain

ALTERNATIVE STAGE

16.00-16.25        Шумоторіка
16.35-17.00        Стороннім В.
17.10-17.35        Хмарно з           
                             Проясненнями
17.45-18.10        Erai
18.20-18.45        Galsi Band
19.10-19.35        O.Stim
19.45-20.10        Сутулый Чародей
20.20-21.00        Inside the Sound
21.10-21.50        Яри
22.00-22.50        Cardiomaсhine

LIT-ART STAGE

14:00-15:30    ВІЛЬНИЙ МІКРОФОН

15:30-16:30    Христина Сирова

16:30-17:30    Презентація альманаху “Дзвін” – Літературне товариство ім. Ярослава Потапенка

17:30-18:00    Григорій Кравцов

18:00-19:00    Кассандра Рімскі

19:00-20:00    Марко Терен і Андрій Назаренко

20:00-21:00    Іван Сенін

21:00-22:00    Мальва Кржанівська

22:00-23:00    Інтимна лірика під Баян

23:00-00:00    ВІЛЬНИЙ МІКРОФОН

NIGHT STAGE

​00.00-01.00        Beddari
01,00-02,00        Телері

20 ЛИПНЯ

MAIN STAGE

17.00-17.40        Циферблат
17.50-18.30        HEARTPRINTS
18.40-19.30        The Unsleeping
19.40-20.30        DETACH
20.40-21.30        Фіолет
21:40-22:00        Нагородження переможців «Тарас Бульба 2019»

22.10-23.00        STONED JESUS
23.10-24.00        КARNA

ALTERNATIVE STAGE

16.00-16.25        Dядя Dіма Band
16.35-17.00        Bright thought
17.10-17.35        Dr.Gomez
17.45-18.10        The Sound Age
18.20-18.45        Поророка
19.10-19.35        Bud’more
19.45-20.10        Спека
20.20-21.00        Icarus Driver
21.10-21.50        Лінія Маннергейма
22.00-22.50        Регулятори

LIT-ART STAGE

12:00-12:30    Прокидально- енергійний флешмоб “ЗАРЯДка від СЛИВЧИКА””

12:30-13:00    Ростик Кузик

13:00-14:00    СЕРГІЙ ЖАДАН

14:00-14:45    Олег Каданов

14:45-15:30    Сергій КОЛОС “Фіолет”

15:30-16:15    Сергій Шишкін

16:15-17:00    Богдан Чепєлєв

17:00-18:00    Чернівецький блок. Тєрєхова/Добруцький. Лірика та кумедність

18:00-18:30    Герда Соняш та Юрій Коренюк

18:30-19:0      Сергій Науменко

19:00-20:30    Літ.перформанс від СТМ

20:30-21:00    Єлизавета Жарікова

21:00-21:30    Остап Микитюк

21:30-22:00    Гурт “Імпровізаційний ПОСТ-РОК”

22:00-22:30    Олександра Гонтар

22:30-23:00    Марта Брижак

23:00-24:00    Технічна перерва

00:00-01:00    Вистава “ГалюЦеНація”

NIGHT STAGE

00.00-01.00        ВІЙ
01,00-02,00       Брем Стокер

21 ЛИПНЯ

MAIN STAGE

17.00-17.50        Жнива
18.00-18.50        Ґенеза
19.00-19.50        Vidverto
20.00-20.50        ТаRuta
21.00-21.40        Wahomo
21.50-22.40       ОT VINTA
22.50-24.00       ТНМК

DOMNA METAL-STAGE

17.00-17.50        I Miss My Death
18.00-18.50        Midgard
19.00-19.50        Colotyphus
20.00-20.50        Natural Spirit
21.00-21.50        IGNEA
22.00-24.00        Nokturnal Mortum

LIT-ART STAGE

12:00-12:20    Прокидально- енергійний флешмоб “ЗАРЯДка від СЛИВЧИКА””

12:20-13:00    Богдан Кирста і Максим Харін

13:00-13:45    ЮРКО ЖУРАВЕЛЬ

13:45-14:00    Юлія Даценко

14:00-16:00    Кобзарювання на Літ-Арт платформі

16:00-16:45    Сергій Гридін

16:45-17:00    Ірина Гавриш

17:00-18:00    “Всеукраїнський ПОЕТИЧНИЙ БАТЛ” І тур

18:00-19:00    “Всеукраїнський ПОЕТИЧНИЙ БАТЛ” ІІ тур та ФІНАЛ

19:00-20:00    Вася СЛИВЧИК 20:00-20.30 Анна Януш – поезія-перформанс під укулеле

20:30-21:15    Олександр Ткачинський

21:15-22:00    Гурт «ТРЯСОВИНА»

22:00-22:15    Ася Небор

22:15-22:45    Ірина Бобик

22:45-23:30    СКОрик

23:30-00:00    ВІЛЬНИЙ МІКРОФОН

ЛАЙНАП

ЗВ'ЯЗОК З НАМИ

ПРИЄДНУЙСЯ ДО НАС В FACEBOOK

ЦЕ ЗРУЧНО!

Саме в цій соціальній мережі ти зможеш першим дізнатись про анонси та новини фестивалю
ПІДПИСАТИСЬ

напиши нам - Ми завжди раді тобі!

Розроблено U-Bear

×
×

Cart