ХАРЧУВАННЯ НА ФЕСТИВАЛІ

Для того, щоб смачно попоїсти на фестивалі чи втамувати спрагу в жаркий липневий день, організатори фестивалю, спільно з партнерами, організували спеціальні фуд-корти, які будуть обслуговувати всіх охочих до свята душі та іменин серця. В асортименті традиційні та національні страви, фастфуд, охолоджуючі напої, пиво та тонізуючі напої – все для того, щоб зробити фестиваль максимально зручним.

Якщо ви є прихильником домашнього затишку і любите поїсти їжу приготовлену в побутових умовах, тоді до ваших послуг навколишні кафе, ресторани, бари, паби, які розташовані в кількасот метрів від самої локації фестивалю “Тарас Бульба”. Вибір надзвичайно широкий і кожен може вибрати те, що йому по кишені та по гастрономічним вподобанням.

Для тих, хто хоче відчути весь дух фестивалю та стати частиною романтичної атмосфери польових умов, зоряного неба над головою та веселого тріску багаття, доступною є інфраструктура наметового містечка, яке вже забезпечена дровами та всім необхідним для проведення фестивального дозвілля (при наявності абонемента, авжеж).

ЗАКРИТИ