ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ТА ЛОКАЦІЯ фестивалю?

Фестиваль “Тарас Бульба 2018” вкотре відбудеться 13-14-15 липня в м. Дубно Рівненської області на стадіоні “Спартак”.

Як дістатися до фестивалю?

Фестиваль “Тарас Бульба 2018” відбудеться в м. Дубно Рівненської області на стадіоні “Спартак”. Місто Дубно має хороше залізничне та автомобільне сполучення, тому добратися на фестиваль буде не важко.

Сервіс “Укрзалізниці” має гнучку логістику в цьому регіоні, тому добратись сюди можна практично з усіх кінців країни. Сюди курсують потяги: №131, №132, №213, №231, №232, №235, №253, №371, №372, №45,  №46, №462, №791, №792, №804, №806. Детальнішу інформацію ви можете знайти на сайті “Укрзалізниці”

Місто Дубно має хороше автобусне сполучення в західному, східному та південному напрямках. Ви можете дістатись сюди з Києва, Хмельницького, Тернополя, Рівного, Луцька, Львова та інших міст. Детальніша інформація на табло місцевого автовокзалу.

Якщо ви стопите зі Львова, то вам потрібно розпочинати свій автостоп на трасі Е40 в сторону села Тараканів. Не доїжджаючи Тараканова можна продовжити свою подорож по вул. Залізничній або трошки далі по вул. Львівській, яка на практично напряму виведе вас до стадіону. Автостоп з Києва здійснюється також по трасі Е40 в сторону м. Дубно, їхати треба до АЗС WOG, де зупинитись і звернути в сторону автошляху М19 (вул. Тараса Шевченка).

Де купити квиток?

В залежності від того, яким квиткам ви надаєте перевагу, можна обрати для себе два способи придбання квитків. Перший спосіб – рекомендований і найзручніший, купівля квитка через сервіс Karabas.com, оплата здійснюється за допомогою інтернет-банкінгу або через термінали самообслуговування, після чого вам на електронну адресу відсилається згенерований системою квиток, який ви пред’являєте на вході з телефону чи на паперовому носії. Другий спосіб – придбання фізичного квитка, він як і всі квитки є одноразовим, відмінністю від електронного є те, що ви купляєте його в паперовому форматі, а доставка здійснюється сервісом “Нова пошта” за Ваш рахунок або ви його забираєте у регіонального представника фестивалю. Абонементи в наметове містечко, паркінг,  а також особливі фан-квитки є в обмеженій кількості і можуть бути відсутні в продажі на самому фестивалі. Одноденні квитки та квитки на 3 дні будуть в продажі, але за значно вищою ціною, аніж в передпродажу, тому не рекомендуємо затягувати з купівлею – заощаджуйте, купляючи квиток завчасно.

КОЛИ СТАРТУЄ ДОПУСК ФЕСТИВАЛЬНИКІВ НА ТЕРИТОРІЮ?

Заселення в платне наметове містечко розпочнеться 12 липня в другій половині дня (орієнтовано з 14:00-15:00) по платним абонементам, виселення до другої половини дня 16 липня. Допуск до безкоштовного наметового не регулюється регламентом і туди можна заселитись будь-коли. Територія фестивальних майданчиків (сцени, фуд-корти і інфраструктура фестивалю) починає працювати 13 липня з 9:00. Головна сцена працюватиме з 13:00 до 00:00, Альтернативна та Літературна сцени, а також фуд-корти, дитяча галявина та ярмарок та інші локації з 9:00 до 4:00.

де жити на фестивалі?

На території фестивалю (біля стадіону «СПАРТАК») буде розміщене платне наметове містечко, огороджене, під окремою охороною і окремим входом. Доступ в це наметове містечко буде здійснюватись по браслетам, які попередньо потрібно обміняти на куплений вами абонемент. Неподалік від основної локації проведення фестивалю буде прочищене і прокошене місце, на якому можна організувати альтернативне безкоштовне наметове містечко, але без охорони і зручностей. Адміністрація фестивалю знімає з себе відповідальність за забезпечення належних умов інфраструктури для цієї ділянки.  Можливе проживання в місті, ми дуже радимо тим, хто цінить домашній комфорт та зручності, завчасно забронювати собі дім, кімнату чи номер готелю в місті або його околицях. Фестиваль знаходиться практично в кількасот метрах від серця міста, тому добиратись до нього буде надзвичайно зручно з будь-якої локації. Більше інформації на спеціальній сторінці.

що потрібно знати про перевірку квитків на кпп фестивалю?

На фестивалі будуть діяти контрольно-пропускні пункти обміну квитків та перевірки браслетів. Процес допуску на фестивальну територію та наметове містечко не відрізняється своєю складністю і триває буквально хвилину, а сам час очікування залежить від довжини черги. Для того, щоб мати допуск на фестивальну територію вам потрібно завчасно, або на касі придбати квиток на один або три дні. Для доступу в платне наметове містечко потрібен додатково також абонемент. Всі квитки перевіряються спеціальним сканером кодів, який викреслює квиток з бази. По одному квитку може пройти лише одна людина, по одному абонементу в наметове містечко матиме доступ тільки одна особа.  Не публікуйте свої квитки в мережі, а також не користуйтесь послугами сторонніх осіб, які займаються перепродажем квитків – цим ви убезпечите себе від шахраїв, які можуть використати код вашого квитка на вході або продати вам уже не актуальний квиток.

діти на фестивалі

Діти до 12 років включно можуть перебувати на фестивалі безкоштовно, але обов’язково із супроводом відповідальної особи.

що їсти на фестивалі?

Для того, щоб смачно попоїсти на фестивалі чи втамувати спрагу в жаркий липневий день, організатори фестивалю, спільно з партнерами, організували спеціальні фуд-корти, які будуть обслуговувати всіх охочих до свята душі та іменин серця. В асортименті традиційні та національні страви, фастфуд, охолоджуючі напої, пиво та тонізуючі напої – все для того, щоб зробити фестиваль максимально зручним. Більше інформації на спеціальній сторінці.

на фестивалі заборонено

  • Знаходитись на території фестивалю без браслета (для фестивального майданчика – браслет на основі одноденного або триденного квитка; для платного наметового містечка – браслет, обміняний на абонемент);
  • Проносити на територію фестивалю та наметового містечка  скляну тару;
  • Проносити речі, які можуть бути використані як зброя;
  • Перебування неповнолітніх особ без нагляду дорослих;
  • Агітаційна чи комерційна діяльність без попереднього узгодження з організаційним комітетом фестивалю;
  • Прояви девіантної поведінки та агресії до оточуючих;
  • Проносити піротехнічні та вибухові речовини;
  • Перелазити огорожу біля сцени та на території фестивалю;
  • Проносити на територію фестивалю алкоголь, харчові продукти, колючо-ріжучі предмети
ЗАКРИТИ